Twitter RSS

info@asansorfiyati.com

yük asansörü Yük asansörleri, hidrolik ve elektrikli olarak iki gruba ayrılmaktadır, yük asansörleri belirlenirken kullanım amacı ve taşıma kapasitesi, durak sayısına göre değişim göstermektedir. Yük asansörleri sadece yük ve eşya taşımak için kullanılmalıdır, insan asansörleri arasındaki fark ise konforu ve güvenlik endişesidir. Yük asansörlerinde insan taşınırken güvenli olmama sebebi tamamen konfordan kaynaklanmaktır, bu sansörler yapısı itibari ile sağlam ve konforsuzdur.

 • yük asansörü

  Sektörde ihtiyacınız gibi asansör alırkende fiyat araştırması yapmanız gerekir. Asansör fiyatı, ihtiyaç için gerekli bilgiye sahip olmadan asla belirlenemez. Asansör firmalarının sizlere en uygun fiyatı verebilmesi için ayrıntılı bilgiye sahip olmaları gerekmektedir.

  Teklifte bulunduğunuz asansörün fiyatı:
  3 kişilik 240 kg,
  4 kişilik 320 kg,
  5 kişilik 400 kg,
  8 kişilik 630 kg,
  2000 kg vb kapasiteli asansörler için değişiklik göstermektedir.
  Yük asansör fiyatları, hidrolik asansör fiyatları, inşaat asansör fiyatları, engelli asansör fiyatları ve apartman asansör fiyatları gibi kullanıldıkları yere ve kategorisine göre de asansör fiyatları değişiklik göstermektedir. 

  Asansörler; tam otomatik teleskobik, katlanabilir veya merkezden açılan kapı isteğinize göre asansör fiyatları, VVVF kademesiz hız kontrollü manuel veya otomatik, VVVF hız kontrollü 1.2 hız (zemin) otomatik veya 1.6 hız (zemin) otomatik, ,VVVF hız kontrollü 1.2 hız manuel veya 1.6 hız manuel, yada 1.2 hız otomatik veya 1.6 hız otomatik seçenekli asansör fiyatları gibi her türlü asansör ihtiyacınız için firmamız ile irtibata geçiniz.

 • yük asansörü yük asansörü yük asansörü
prefabrik ev fiyatları - prefabrik ev fiyatları

Asansör modelleri

 • panaromik asansör
 • asansör

Asansör fiyatları

İllere Göre Asansör Firmaları

7/24 Destek

7/24 servis 7/24 Teknik servis

info@asansorfiyati.com

Kabin

 • Kabin
  asansör kabinleri
 • Kabin fiyatları
  Asansör kabin fiyatları ve modelleri
 • Asansör fiyatı
  İstanbul asansör fiyatları, ucuz ve kaliteli asansör
 • İstanbul asansör firması
  İstanbul asansör bakım ve onarım servisi
  Yandex.Metrica